fbpx

A je to tu!

Po delším vyjednávání, plánování a organizování jsem se dostala konečně k tvoření. Důvodem nebyla jen aktuální situace v České Republice a nemožnost jezdit prodávat na trhy, ale i širší dostupnost mých produktů a výrobků mé babičky.

Proč klasický e-shop?

Klasický e-shop je v naší republice nejznámější, nejoblíbenější a podle mnohých velmi praktický. Dlouho jsem tomu ale odolávala a nechtěla ho na svém webu. Používala jsem jiné způsoby prodeje. Tyto se také velmi osvědčily.

Používala a používám klasické prodejní stránky u produktů, které je potřeba více popsat, ukázat Vám jak vypadají eBooky uvnitř a sdělit Vám co v nich najdete za informace. Jejich součástí jsou také reakce čtenářů a zákazníků, kteří je četli nebo nakoupili ode mne zboží. Je to proto, že se Vám chci pokusit přiblížit co kupujete a co můžete očekávat. Nechci, aby jste kupovali „zajíce v pytli“.

Klasický e-shop jsem zvolila až nedávno, protože chci aby rostliny mohly být k dispozici pro širší okruh lidí než jsou „jen“ lidé, kteří je koupí na trzích. Trhy mám velmi ráda, ale bohužel v současné době jsou zakázané z důvodu nařízení vlády.

Všichni čekáme kdy je povolí a moc se na ně těším. Jsem připravena a vybavena, hned jak to půjde vyrazit na pravidelné nedělní trhy v Kolíně – Štítarech. Moc se na Vás těším, až se tam potkáme.

E-Shop je tady pro všechny, kteří mají zájem se podívat a případně i nakoupit.

Zásilkový prodej…

Ano, jedním z hodně diskutabilních témat je zásilkový prodej. Preferuji zaslání poštou, ale samožřejmě je možnost i osobního předání.

Bohužel rostliny mohu stále zasílat pouze Českou poštou, protože jiní dopravci nechtějí přepravovat živé rostliny. Mám dlouholetou praxi v balení a zasílání rostlin Českou poštou a vím, že i nešetrné zacházení některých pošťáků s balíčkem obsahujícím živé rostliny přežijí.

Co všechno je či bude obsahem…

Obsah eshopu je dán tématem mého webu. Na prodej jsou či budou semena rostlin, živé masožravé, skoromasožravéexotické rostliny.

Mimo jiné jsem do eshopu přidala i rubriku „Ruční výroba„. Ne proto, abych sama sebe ještě více zaměstnávala, ale proto, abych pomohla s prodejem své babičce, která ve svých 84 letech ručně vyrábí okrasné květy. Pomáháme si 🙂

Dárek…

Pro každého čtenáře mých blogových článků, mám ojedinělý dárek. Zadáním kódu v nákupním košíku Jaro2020 se Vám načte sleva 15% na celý nákup. Slevový kód je platný do 15.4.2020. Využijte této ojedinělé šance a získejte slevu na celý nákup.

Pěstujte rostliny tak, aby Vám dělaly radost a ne vrásky 🙂

Specializuji se na masožravé a exotické rostliny, jejich plody a bylinky. Proto vám mohu poradit jak o ně pečovat, aby vám dělaly radost a ne vrásky. Autorka eKnihy Exotické rostliny. Můj příběh si přečtěte zde >> a také mne můžete zastihnout ve FB skupině Masožravá Exotika >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • Kliknutím na obrázek se dozvíte více o eBooku Exotické rostliny
  • Nejnovější články
  • Rubriky
  • Navštivte FB Masožravá Exotika:
  • [instagram-feed]