A je to tu!

Po delším vyjednávání, plánování a organizování jsem se dostala konečně k tvoření. Důvodem nebyla jen aktuální situace v České Republice a nemožnost jezdit prodávat na trhy, ale i širší dostupnost mých produktů a výrobků mé babičky.

Proč klasický e-shop?

Klasický e-shop je v naší republice nejznámější, nejoblíbenější a podle mnohých velmi praktický. Dlouho jsem tomu ale odolávala a nechtěla ho na svém webu. Používala jsem jiné způsoby prodeje. Tyto se také velmi osvědčily.

Používala a používám klasické prodejní stránky u produktů, které je potřeba více popsat, ukázat Vám jak vypadají eBooky uvnitř a sdělit Vám co v nich najdete za informace. Jejich součástí jsou také reakce čtenářů a zákazníků, kteří je četli nebo nakoupili ode mne zboží. Je to proto, že se Vám chci pokusit přiblížit co kupujete a co můžete očekávat. Nechci, aby jste kupovali „zajíce v pytli“.

Klasický e-shop jsem zvolila až nedávno, protože chci aby rostliny mohly být k dispozici pro širší okruh lidí než jsou „jen“ lidé, kteří je koupí na trzích. Trhy mám velmi ráda, ale bohužel v současné době jsou zakázané z důvodu nařízení vlády.

Všichni čekáme kdy je povolí a moc se na ně těším. Jsem připravena a vybavena, hned jak to půjde vyrazit na pravidelné nedělní trhy v Kolíně – Štítarech. Moc se na Vás těším, až se tam potkáme.

E-Shop je tady pro všechny, kteří mají zájem se podívat a případně i nakoupit.

Zásilkový prodej…

Ano, jedním z hodně diskutabilních témat je zásilkový prodej. Preferuji zaslání poštou, ale samožřejmě je možnost i osobního předání.

Bohužel rostliny mohu stále zasílat pouze Českou poštou, protože jiní dopravci nechtějí přepravovat živé rostliny. Mám dlouholetou praxi v balení a zasílání rostlin Českou poštou a vím, že i nešetrné zacházení některých pošťáků s balíčkem obsahujícím živé rostliny přežijí.

Co všechno je či bude obsahem…

Obsah eshopu je dán tématem mého webu. Na prodej jsou či budou semena rostlin, živé masožravé, skoromasožravé a exotické rostliny.

Mimo jiné jsem do eshopu přidala i rubriku „Ruční výroba„. Ne proto, abych sama sebe ještě více zaměstnávala, ale proto, abych pomohla s prodejem své babičce, která ve svých 84 letech ručně vyrábí okrasné květy. Pomáháme si 🙂

Dárek…

Pro každého čtenáře mých blogových článků, mám ojedinělý dárek. Zadáním kódu v nákupním košíku Jaro2020 se Vám načte sleva 15% na celý nákup. Slevový kód je platný do 15.4.2020. Využijte této ojedinělé šance a získejte slevu na celý nákup.

Pěstujte rostliny tak, aby Vám dělaly radost a ne vrásky 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *