fbpx

Máte už dost toho, jak Vám rostliny neprospívají, semena neklíčí a běžné metody nefungují?

Prozradím Vám, jak toto všechno dělat s lehkostí. Osvědčenými metodami zjistíte JAK NA TO ;)

Dnes mám velkou úspěšnost v pěstování exotických rostlin nejen ze semen, které prospívají. ALE vždycky to tak nebylo ...

Byla doba, kdy se mi klíčení semen nedařilo, vyšlo to jen ve 20% a někdy ještě méně nebo dokonce vůbec. Když už semena vyklíčila, tak byla velká úmrtnost mladých rostlin, a ty co přežily spíše skomíraly.

PAK jsem se ale nechala inspirovat přírodou a hned se dostavily pozitivní výsledky. Nyní mám úspěšnost okolo 80% a více.

Už více jak 10 let pěstuji rostliny od semene a prošla jsem si obdobím, kdy se mi vůbec nedařilo. Hledala jsem způsoby jak to dělat lépe a efektivněji. Ze všech dostupných návodů, které jsem zrealizovala, vzniklo několik funkčních metod.

Mnoho lidí už díky mým radám na trzích úspěšně pěstují exotické rostliny a já stála u tohoto zrodu pomocí jednoduchých návodů a osobních rad.

Den co den přemýšlím, jak vše ještě vylepšit, co dalšího dělí úspěšné pěstitele těchto NEVŠEDNÍCH KRÁSEK od těch neúspěšných.

Sleduji kroky svých zákazníků a klientů, radím jim a dávám zpětné informace. Vidím, jaké problémy a otázky mají na začátku svého pěstování.

Co se v eBooku dozvíte a naučíte...

Základní pojmy

15 základních pojmů, díky kterým porozumíte více rostlinám a budete z nich mít radost a ne vrásky

Návody

10 návodů, na kterých Vám ukáži, že pěstování nemusí být vždy taková věda

Bonusy

2 bonusy, ke každé části jeden a díky tomu budete moci hned začít s aplikací nově nabitých znalostí.

Představte si ten úžasný pocit, kdy zvládnete něco o čem jste ještě nedávno pochybovali a mysleli si, že to je skoro až nemožné.

Vaší radost budete tak moci prožívat naplno a budete se dělit o SVÉ nově nabité zkušenosti s ostatními.

Je úžasné, když zvládnete něco, o čem jste dřív jen snili.

Konečně budete mít krásné a zdravé rostliny, které jen tak někdo nemá. Budou Vaší chloubou a pýchou, kterou budou Vaše návštěvy obdivovat o to víc, když jim prozradíte, že jste si rostlinu sami vypěstovali.

Vyhnete se neustálému kupování stejných nebo podobných rostlin a zdlouhavému hledání všemožných návodů, s často neznámými pojmy.

Své zkušenosti Vám předám detailně popsané v 8 964 slovech...   Kolik to bude stát?

Cena eBooku Exotické rostliny - 15 základních pojmů a 10 návodů je 530 Kč, cena je bez DPH, protože nejsem plátce DPH.

Je to hodně? Nebo málo? Co vím určitě je, že cena je malou částí hodnoty, kterou ode mne obdržíte. Osvojíte si základní pojmy, které mnozí pěstitelé používají a naučíte se totiž jak správně zacházet se semeny a rostlinami. Budete se moci pochlubit svému okolí, jak úspěšnými a znalými pěstiteli jste se stali.

Navíc se s Vámi podělím o osvědčené metody a Vy nemusíte jít cestou pokusu a omylu.

Věřím také, že hodnota znalostí, která se plně odrazí na péči o Vaše rostliny, je pro Vás mnohonásobně větší než 530 Kč. 😉

Možná si teď nejste jisti zda je eBook skutečně pro Vás ...

  • Je jisté, že po přečtení budu znát všechno?

     Takovou jistotu Vám nemohu dát. Pochopení a vstřebání informací je totiž individuální. Někdo vše pochopí hned, jiný k tomu potřebuje více času.

     Chci Vám předat funkční návody a základní pojmy, aby jste se i Vy mohli orientovat v potřebách jednotlivých rostlin. Vše co je v eBooku vysvětluji tak, aby to pochopil každý laik.

  • Je tato eKniha pro mne, když nechci pěstovat rostliny od semen?

     Samozřejmě ano. Je mnoho způsobů jak pěstovat rostliny a věřím, že i Vy najdete informace, které Vaše rostliny ocení a následně Vás za péči odmění.

  • Je v eBooku něco extra než volně na internetu?

     V eBooku naleznete vyzkoušené a funkční metody pěstování rostlin od semene, ale i o péči již vzrostlých rostlin. Získáte tak moje know-how, které lehce převedete do praxe.

100% Garance spokojenosti - 14 dní na vrácení peněz

Pokud zjistíte, že kniha není taková jakou jste čekali a že už jste to všechno věděli před zakoupením, vrátím vám bez otázek peníze.

Bonusy

   Přímo v knize najdete 2 bonusy, ke každé kapitole jeden.

  • Bonus k 1. části: 3 věci, na co si dát ještě pozor
    Představím Vám 3 věci, které rostlinu mohou ohrozit a jak jim předejít, aby rostlina byla zdravá.
  • Bonus k 2. části: 3 exotické ovoce
    Prozradím Vám, které běžně dostupné 3 druhy můžete jednoduše proměnit v krásnou rostlinu.

Dárek

K zakoupenému eBooku obdržíte po krátké době ještě malý dárek, který Vám bude ku pomoci při pěstování rostlin, protože vím, jak je náročné si hned všechno pamatovat 😉

Reference

Než jsem se pustila do čtení ebooku, nedovedla jsem si představit, že porozumím tomu, jak exotické rostliny pěstovat. Trochu jsem měla strach, že nebudu rozumět odborným pojmům, s kterými se v podobných publikacích setkávám. Ale všechny pojmy jsou v něm vysvětlené srozumitelně. Obohatila jsem tedy svoje znalosti o 15 pojmů ze světa exotických rostlin a o návody k jejich pěstování. Tento ebook bych doporučila každému, kdo chce vyzkoušet pěstovat v domácích podmínkách exotickou rostlinu, kterou viděl nebo její plody ochutnal někde na dovolené.
Monika HoštičkováUčitelka ZŠ, www.monikahostickova.cz
Na začátku jsem si myslela, že to bude moc složité a nebudu tomu rozumět. Je v něm spousta informací a to užitečných! Většinou knihy přečtu a odložím, nic neudělám. Tady ne. Opravdu mě to motivuje, a cítím, že tomu více rozumím. Doporučuji ho určitě všem pěstitelům a dokonce i laikům, kteří rádi pěstují rostliny.
MgA. Pavlína KonvičnáUniverzitní malířka, pavlinapodpalmami.cz

Objednejte si eKnihu Exotické rostlliny - 15 základních pojmů a 10 návodů TEĎ

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT eBOOK a získejte eBook hned TEĎ, zároveň obdržíte dárek k eBooku v hodnotě 100 Kč, který Vám zašlu několik dní po zakoupení eBooku na Váš e-mail. Dárek je samostatně neprodejný.

E-Book, který může změnit Váš postoj vůči exotickým rostlinám a jejich náročnosti.