eBook zdarma

Masožravé rostliny - 5 mýtů o pěstování


Získejte eBook zdarma a zjistěte, jak se vyhnout 5 mýtům, aby rostliny dělaly radost a ne vrásky 😉

Co o eBooku "Masožravé rostliny - 5 mýtů o pěstování" říkají čtenáři?

5 mýtů, které už nebudete dělat, aby vám rostliny dělaly radost a ne vrásky 😉

Když jsem si přečetla tento eBook, byla jsem překvapena, že pěstovat masožravky je vlastně v pohodě. Moc se mi líbí, ale kdysi dávno jsem jednu měla, ale nepřežila. Kdybych tenkrát měla tyhle informace jak s nimi zacházet, mohlo to dopadnout všechno jinak a mohla být živá, zdravá a krásná. Děkuji moc za tyto hodnotné informace.
Monika KudelováAutorka projektu Slunce v srdci
 
Veľmi som bola som zvedavá na mýty o pestovaní mäsožraviek. Ebook predčil moje očakávania, je plný úžasných fotografií prosperujúcich rastliniek pestovaných s láskou. Sama som žiadnu doteraz nepestovala, hoci kvetiny milujem. Po prečítaní som si uvedomilia, že pestovať mäsožravky môže naozaj aj začiatočník a pri troške pozornosti sa mu určite odvďačia svojou nevšednou krásou.
Miriam ParadovaLektorka tvorivých kurzov a Autorka projektu Vyrobené rukami
 
Ráda čtu o všem, co roste. Dnes mě překvapilo několik nových informací v tomto ebooku. Najdete v něm krásné fotografie rostlin. Vyjadřování autorky je velice srozumitelné a tak jsem jako laik vše snadno pochopila. Je znát, že svoje rostlinky miluje. Vůbec jsem netušila, že masožravky můžou přezimovat u nás venku. Už vím, proč moje mucholapka při časté přikrmovací péči našich malých dcer neměla šanci na dlouhý život. A víte, že jedna masožravka má v názvu neslušné slovo? Podívejte se, stojí to za to.
Monika HoštičkováUčitelka na prvním stupni základní školy