Masožravá zahrádka v kouli

Chcete pěstovat masožravé rostliny, ale nechcete řešit jejich bytovou kulturu?

Tak to jste na správné stránce, protože mám pro Vás řešení 😉

Dnes mám velkou úspěšnost v pěstování masožravých rostlin a zkušenosti s vytvořením prostředí, dle jejich potřeb. ALE vždycky to tak nebylo …

 

Byla doba, kdy jsem musela zdlouhavě řešit jejich bytovou kulturu, vyšší vzdušnou vlhkost a zajištění toho, aby jednoduše měly to, co potřebují.

 

PAK mne ale napadla jednoduchá věc a hned jak jsem o tom před svými zákazníky promluvila byli nadšení, že nebudou muset všechno shánět a realizovat sami.

Už více jak 10 let pěstuji rostliny a prošla jsem si obdobím, kdy se mi vůbec nedařilo. Hledala jsem způsoby jak to dělat lépe a efektivněji. Ze všech dostupných návodů, které jsem zrealizovala, vzniklo několik funkčních metod.

Mnoho lidí už díky mým radám na trzích úspěšně pěstují masožravé rostliny a já stála u tohoto zrodu pomocí jednoduchých návodů a osobních rad.

Den co den přemýšlím, jak vše ještě vylepšit, co dalšího dělí úspěšné pěstitele těchto NEVŠEDNÍCH KRÁSEK od těch neúspěšných.

Sleduji kroky svých zákazníků a klientů, radím jim a vymýšlím nové věci pro usnadnění pěstování těchto rostlin. Vidím, jaké problémy a otázky mají na začátku svého pěstování.

Co všechno ode mne obdržíte...

Masožravá zahrádka

Masožravou zahrádku pro začátečníky, která bude plně připravená jen na umístění ve Vašem domově.

Návody

Podrobné návody na pěstování všech rostlin, které budou použity v masožravé zahrádce.

Mapa

Mapa masožravé zahrádky je pro mne samozřejmostí a Vy ji určitě oceníte ve chvíli, kdy se Vás někdo zeptá na konkrétní rostlinku.

Představte si ten úžasný pocit, kdy zvládnete něco o čem jste ještě nedávno pochybovali a mysleli si, že to je skoro až nemožné.

Vaší radost budete tak moci prožívat naplno a budete se dělit o SVÉ nově nabité zkušenosti s ostatními.

Je úžasné, když zvládnete něco, o čem jste dřív jen snili.

Konečně budete mít VLASTNÍ masožravou zahrádku, kterou jen tak někdo nemá. Bude Vaší chloubou a pýchou, kterou budou Vaše návštěvy obdivovat.

Vyhnete se komplikacím spojeným se zařizováním bytové kultury a dalších nezbytností pro tyto rostliny.

Své zkušenosti Vám dávám v praktickém provedení...   Kolik to bude stát?

Cena Masožravé zahrádky pro začátečníky ve skleněné kouli je 1550 Kč, cena je bez DPH, protože nejsem plátce DPH.

Je to hodně? Nebo málo? Co vím určitě je, že cena je malou částí hodnoty, kterou ode mne obdržíte. Obdržíte ode mne hotovou masožravou zahrádku se všemi potřebnými návody. Budete se moci pochlubit svému okolí, jak úspěšnými a znalými pěstiteli jste se stali.

Velikost masožravé zahrádky je určena skleněnou koulí, která je o objemu cca 8,5 litru. Což je průměr asi 30 cm.

Navíc Vám zhotovím mapku, aby jste se vyznali v jednotlivých rostlinách, aby Vy jste mohli svým návštěvám lehce odpovědět na otázku „Co je tohle za rostlinu?“.

Věřím také, že hodnota masožravé zahrádky, u které nemusíte téměř nic řešit, je pro Vás mnohonásobně větší než 1550 Kč.

Možná si teď nejste jisti zda je masožravá zahrádka skutečně pro Vás ...

 • Je jisté, že budu hned umět všechno?

     Takovou jistotu Vám nemohu dát. Pochopení a vstřebání informací z návodů je totiž individuální. Někdo vše pochopí hned, jiný k tomu potřebuje více času.

 •  
  Vůbec tomu nerozumím. Budu se o ně umět postarat?

     Ano, nemusíte se bát. Všechno Vám vysvětlím a v případě jakýchkoliv dotazů se na mne budete moci kdykoliv obrátit.

 •  
  Rostliny seženu skoro kdekoliv, tak proč mám kupovat zrovna tuhle zahrádku?

     Masožravá zahrádka je postavená tak, že rostliny nemusíte nijak přesazovat, zasazovat a řešit jejich podmínky pro zdravý růst. Nemusíte kupovat žádné terárium, řešit správnou rašelinu, ani to jak se o ně správně starat. Toto všechno je pro Vás již vyřešené.

 •  
  Proč jsou ty rostlinky tak malé?
      Nebojte, ony vyrostou. Čím jsou menší tím více jich tam můžete mít, ale zase tak, aby to nebylo přeplácané až povyrostou. Navíc takto je budete moct pozorovat a sledovat jak se zvětšují.

Záruka

Jako na všechno zboží a služby i tady je záruka, ale musíme si dát pozor na co vlastně se vztahuje.

Skleněná koule – na ní máte záruku, samozřejmě, ale záruka se vztahuje jen na výrobní vady. Pokud ji tedy omylem poškodíte, nemáte nárok na uplatnění záruky. Kouli, ale vždy pozorně kontroluji, abych tomuto problému předešla.

Rostliny – na ně máte samozřejmě záruku také, ale záruka se vztahuje jen v případě, že se o rostliny staráte dle návodu, který obdržíte do emailové schránky. Pokud se budete řídit jiným návodem, nemohu zaručit že Vám rostliny budou prospívat. Pokud doma máte škůdce (mšice, svilušky, smutnice…) nemohu zaručit, že rostliny budou v pořádku. I na tyto rostliny škůdci jdou.

Pro sebe nebo jako dárek

 • Pro radost
  Udělejte si radost nevšední krásou, kterou budou všichni obdivovat. Budete sledovat jak rostliny pomalu rostou, nasazují na květy a samovolně se množí. Dodáte svému domovu nádech exotiky a ujistíte se, že není těžké je pěstovat.
 •  
  Originální dárek
  Využijte tuto možnost jako originální dárek pro někoho blízkého. Jedna moje zákaznice si ji objednala před Vánoci jako dárek pro svého syna a prý to pro něj byl ten nejlepší dárek. Byl tak nadšený, že to předčilo i XBOX a další moderní dárky.

Převzetí

 • Osobní
  Toto preferuji, protože tak mám 100% jistotu, že zahrádku předám v pořádku a nepoškozenou. Zákazníci se navíc mají možnost doptat na potřebné informace.
 •  
  Osobně na těchto místech
  V sídle firmy, adresu naleznete v kontaktech. Na trzích v Kolíně či Čáslavi, viz. Farmářské trhy. Vyjímečně Praha, ale to se, prosím, nejdřív zeptejte kdy pojedu do Prahy, aby to nebylo za dlouho 😉
 •  
 • Českou poštou
  Jednou z možností je i zaslání poštou. Ale nemohu zaručit její doručení bez poškození. Od chvíle převzetí balíčku totiž za obsah zodpovídá Česká Pošta. Balík pojišťuji na celkem vysokou hodnotu, posílám jako VELMI KŘEHKÉ a označuji, jak má balík stát. Opravdu ale nemohu zaručit, že se tímto zaměstnanci pošty budou řídit. Na dobírku nezasílám.
 •  
 •  
  S dalšími dopravci jednám. Jednání je ale obtížné, protože předmětem v balíku jsou živé rostliny.
 •  

Objednejte si masožravou zahrádku TEĎ

Klikněte na tlačítko OBJEDNAT MASOŽRAVOU ZAHRÁDKU a získejte ji co nejdřív. Rostliny tak budete mít zanedlouho doma a návštěvy jen překvapíte. Nebo překvapte originálním dárkem pro někoho blízkého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *