Nuda…

Každý mne vždy rozesměje, když slyším z jeho úst jak moc se nudí a zastesknu si jak moc bych to chtěla zažít a poznat co to slovo znamená. Mnoho lidí mi na to odvětí, že jsem šťastný člověk když neznám nudu, že to je prý něco hrozného. Jiní tvrdí, že bych to nevydržela.

Mají pravdu?

ANO

Mě se nuda vyhýbá proto, že mám pořád co na práci a když náhodou zjistím, že nic k práci nemám tak si během krátké chvilky nějakou najdu. Jsem už taková.

Faktem ale zůstává, že kdybych se měla začít nudit, tak by mi to stačilo zažít na 5 minut, déle bych to asi nevydržela. Kolem mě je tolik potřebných činností, že to v dohledné době tak dvou až tří let vůbec nehrozí.

Kolem mě se pořád něco děje

Nikdy nikdo nedokázal pochopit jak dokážu zvládnout v jedné osobě tolik činností spojených s mým podnikáním. Mnoho lidí to ani pochopit nechtějí nebo se už o to ani nesnaží.

Říkala jsem si, že by bylo fajn ukázat vám, mým čtenářům, jak vypadají rostliny v počátečním stádiu růstu, když semínko pukne a začne se o světlo hlásit první lístek. Protože to je na tom snad to nejúžasnější jak to roste v tu chvíli před očima.

Co Vás na mém blogu čeká?

Pojďte spolu se mnou nahlédnout pod pokličku pěstování rostlin ze semen a jejich následnou krásu. V relativně pravidelných intervalech vám, mým čtenářům popíšu jeden druh rostliny, který pěstuji.

Začala jsem nedávno Albizií julibrissin a následovat bude Stylidium debile. Ne, opravdu vám nenadávám, je to jen název rostliny se kterým se dá i krásně vtipkovat. Občas přidám i článek o nějaké bylince, kterou můžete doma mít a používat, tyto články budou obohaceny o informaci jak je já osobně zpracovávám.

Nechce se Vám čekat na další články a chcete informace hned a chcete je mít pořádně vysvětlené? Podívejte se na eBooky, které jsem pro Vás napsala a vyberte si ten, který Vám vyhovuje 😉

Pěstujte rostliny tak, aby Vám dělaly radost a ne vrásky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *