fbpx

Objednávka eBooku

Exotické rostliny

15 základních pojmů a 10 návodů

 • Objednávám si
  eBook Exotické rostliny - 15 základních pojmů a 10 názvů, ve kterém se naučím nejen rozumět názvům, ale také zjistím jak pěstovat exotiku s lehkostí.
 • Bonusy
  Přímo v knize najdete 2 bonusy. Jeden s názvem 3 věci na co si dát pozor a druhý v podobě 3 exotických plodů a informací jak z nich vypěstovat nové rostliny.
 • Dárek
  A to ještě není všechno, zanedlouho po zaplacení vám zašlu malý dárek, abych vás podpořila na cestě pěstování exotických rostlin.
 • Vím, že
  tento eBook obdržím v elektronickém formátu PDF na e-mail, který uvedu do objednávky a to hned po zaplacení.
 • 100% Garance spokojenosti - 14 dní na vrácení peněz
  Pokud zjijstíte, že kniha není taková jakou jste čekali a že už jste to všechno věděli před zakoupením, vrátím vám bez otázek peníze.

Přečtěte si, co říkají čtenáři eBooku:

Na začátku jsem si myslela, že to bude moc složité a nebudu tomu rozumět. Je v něm spousta informací a to užitečných! Většinou knihy přečtu a odložím, nic neudělám. Tady ne. Opravdu mě to motivuje, a cítím, že tomu více rozumím. Doporučuji ho určitě všem pěstitelům a dokonce i laikům, kteří rádi pěstují rostliny.
MgA. Pavlína KonvičnáUniverzitní malířka, pavlinapodpalmami.cz
Než jsem se pustila do čtení ebooku, nedovedla jsem si představit, že porozumím tomu, jak exotické rostliny pěstovat. Trochu jsem měla strach, že nebudu rozumět odborným pojmům, s kterými se v podobných publikacích setkávám. Ale všechny pojmy jsou v něm vysvětlené srozumitelně. Obohatila jsem tedy svoje znalosti o 15 pojmů ze světa exotických rostlin a o návody k jejich pěstování. Tento ebook bych doporučila každému, kdo chce vyzkoušet pěstovat v domácích podmínkách exotickou rostlinu, kterou viděl nebo její plody ochutnal někde na dovolené.
Monika HoštičkováUčitelka ZŠ, www.monikahostickova.cz

Potřebujete pomoc?

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.