Proč jsem se rozhodla psát blog?

Na podzim roku 2018 jsem začala hledat jak lépe a zároveň kvalitně lidem odpovídat na otázky, které mi kladli v uplynulých letech na trzích při osobním prodeji masožravých a exotických rostlin. Hledala jsem tedy způsob jak  to udělat, aby se lidé mohli kdykoliv podívat na potřebné informace, které v daný moment hledají.

Při hledání řešení bylo mnoho způsobů jak to udělat. Nechat si zpracovat veškeré informace grafikem, vydat tištěnou knihu, založit na to speciální skupinu nebo se to všechno, a mnohem víc, naučit a dělat si vše sama.

Na grafika nemám a je to zdlouhavé. Tištěná kniha je tištěná kniha a moji zákazníci a klienti by tak neměli informace kdykoliv a kdekoliv, ale jen když by si ji zakoupili. Speciální uzavřená skupina na Facebooku je super, ale nejsem online 24h denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Bylo rychle rozhodnuto.

Moje volba byla tedy jasná. Naučím se to dělat sama. Všechno. A tak vznikl můj web, na kterém se aktuálně nacházíte a blog, který je mimo jiné součástí mého webu. Nebojte, budou tu i další funkce, ale nic nejde najednou 🙂

Máte se na co těšit.

Tento web se bude stále vyvíjet a tak se máte na co těšit. Postupně se dozvíte nejen o různých fíglech a náročnosti rostlin, ale můžete získat i eBook zdarma „Masožravé rostliny – Mýty a fakta o nevšední kráse“ a časem bude k dispozici i eBook, který bude obsahovat kompletní informace, které mám.

Určitě jste na něj zvědaví, ale zatím jej tvořím. Ještě není ani v dokončovací fázi. Musíte tedy vydržet. A název? Určitě vám ho včas prozradím. Buďte trpěliví 🙂

Je mnoho informací, ale záleží na tom jak se podají.

To všechno mne vedlo k tomu, že Blog, spolu s eBooky, je tou správnou volbou, aby jste si mohli dohledat informace, které zrovna hledáte. Pro začátek se budu zabývat „jen“ masožravými a exotickými rostlinami, jejich plody a bylinkami či některými „běžnými“ rostlinami, které ovšem mají svůj exotický původ.

Nemusíte se bát, že vám to podám najednou a vy se v tom ztratíte. Vím, že informace je potřeba dávat v malém množství, ale komplexně napsané, aby jste z toho mohli vytěžit pro sebe maximum.

A tak se budu těšit  na shledání s Vámi u dalšího článku, později na své FB Fanpage a případně i na trzích kam stále budu se svými rostlinami jezdit 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *