Reference

Reference

Přečtětě si názory ostatních čtenářů, klientů a zákazníků 😉

Monika Kudelová

Autorka projektu Slunce v srdci  www.sluncevsrdci.cz

eBook Masožravé rostliny – 5 mýtů o pěstování

Když jsem si přečetla tento eBook, byla jsem překvapena, že pěstovat masožravky je vlastně v pohodě. Moc se mi líbí, ale kdysi dávno jsem jednu měla, ale nepřežila. Kdybych tenkrát měla tyhle informace jak s nimi zacházet, mohlo to dopadnout všechno jinak a mohla být živá, zdravá a krásná. Děkuji moc za tyto hodnotné informace.

ukázka eBooku Exotické rostliny – 15 základních pojmů a 10 návodů

Četla jsem ukázku z eBooku „Exotické rostliny“ a je neuvěřitelně super popsáno jak vznikají a co s nimi… Pokud chcete pěstovat exotické rostliny tak doporučuji. 

Miriam Paradova

Lektorka tvorivých kurzov a Autorka projektu Vyrobené rukami

eBook Masožravé rostliny – 5 mýtů o pěstování

Veľmi som bola som zvedavá na mýty o pestovaní mäsožraviek. Ebook predčil moje očakávania, je plný úžasných fotografií prosperujúcich rastliniek pestovaných s láskou. Sama som žiadnu doteraz nepestovala, hoci kvetiny milujem. Po prečítaní som si uvedomilia, že pestovať mäsožravky môže naozaj aj začiatočník a pri troške pozornosti sa mu určite odvďačia svojou nevšednou krásou.

Monika Hoštičková

Učitelka na 1. stupni ZŠ a autorka projektu SpokoŠkola      www.monikahostickova.cz

eBook Masožravé rostliny – 5 mýtů o pěstování

Ráda čtu o všem, co roste. Dnes mě překvapilo několik nových informací v tomto ebooku. Najdete v něm krásné fotografie rostlin. Vyjadřování autorky je velice srozumitelné a tak jsem jako laik vše snadno pochopila. Je znát, že svoje rostlinky miluje. Vůbec jsem netušila, že masožravky můžou přezimovat u nás venku. Už vím, proč moje mucholapka při časté přikrmovací péči našich malých dcer neměla šanci na dlouhý život. A víte, že jedna masožravka má v názvu neslušné slovo? Podívejte se, stojí to za to.

ukázka eBooku Exotické rostliny – 15 základních pojmů a 10 návodů

Miluju rostliny celou svou duší, cokoli vyleze z hlíny mě potěší a rozzáří mi den. Pěstuji cokoliv, co se dá sníst, pěstuji i mnoho květin na své velké zahradě. Ale vždycky jsem měla pocit, že exotické rostliny nejsou pro mne. Připadalo mi, že je nelze pěstovat v našich podmínkách a popravdě jsem ani moc nerozuměla pojmům ohledně práce s nimi. Tento předsudek tato publikace naprosto vyvrací. Základní pojmy jsou vysvětlené srozumitelně. Moc se mi líbí shrnutí za každou částí, které nově nabyté informace upevní. Vše je doplněno fotografiemi. Praktické je i používání odkazů na články, kde můžete najít další šikovné rady. Po přečtení eBooku se pěstování exotických rostlin už nebojím. Děkuji autorce za dobrou a smysluplnou práci.

eBook Exotické rostliny – 15 základních pojmů a 10 návodů

Než jsem se pustila do čtení ebooku, nedovedla jsem si představit, že porozumím tomu, jak exotické rostliny pěstovat. Trochu jsem měla strach, že nebudu rozumět odborným pojmům, s kterými se v podobných publikacích setkávám. Ale všechny pojmy jsou v něm vysvětlené srozumitelně. Obohatila jsem tedy svoje znalosti o 15 pojmů ze světa exotických rostlin a o návody k jejich pěstování. Tento ebook bych doporučila každému, kdo chce vyzkoušet pěstovat v domácích podmínkách exotickou rostlinu, kterou viděl nebo její plody ochutnal někde na dovolené.

Pavel Andrlík

Řidič

ukázka eBooku Exotické rostliny – 15 základních pojmů a 10 návodů

E-book je pro mě srozumitelný a užitečný, dozvěděl jsem se spoustu nových a praktických informací. Je skvěle zpracovaný a celkově je super.

MgA. Pavlína Konvičná

Univerzitní malířka a autorka projektu Moderní výšivka    www.pavlinapodpalmami.cz

eBook Exotické rostliny – 15 základních pojmů a 10 návodů

Na začátku jsem si myslela, že to bude moc složité a nebudu tomu rozumět. Je v něm spousta informací a to užitečných! Většinou knihy přečtu a odložím, nic neudělám. Tady ne. Opravdu mě to motivuje, a cítím, že tomu více rozumím. Doporučuji ho určitě všem pěstitelům a dokonce i laikům, kteří rádi pěstují rostliny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *