Venkovní rašeliniště

bí se Vám masožravky a nemáte doma prostor pro pěstování, ale máte zahradu či zahrádku kde by se Vám líbily?

I tato možnost je, protože masožravky v přírodě rostou volně a přirozeně.

Jsou rostliny, které běžně přežijí i naše zimy a dokonce jim to prospívá daleko více než pěstování doma.

Pro klasické rašeliniště na zahradě je důležité slunce a dešťová voda. O této problematice se ale více dočtete v mém eBooku zdarma.

Když už jste se nadchli a rozhodli založit venkovní rašeliniště, je potřeba pořídit ty správné potřeby na jeho realizaci a později rostliny, které jsou skutečně vhodné do venkovního rašeliniště.

Chcete se založením mít co nejmenší námahu?

Předtím než se mi ohledně realizace ozvete, přečtěte si, prosím, můj eBook, který je skutečně zdarma. Poté co se rozhodnete mne kontaktujte přes webový formulář, kam napište svou představu o rašeliništi.

Venkovní rašeliniště, je z dlouhodobého pohledu méně náročné než pěstování masožravek doma. Bavíme se ale stále o masožravkách, které vyžadují zimu a mírné mrazíky jim nevadí.

Proč jen z dlouhodobého?

Venkovní rašeliniště nezakládáme na jeden či dva roky, ale rozhodně na více let. Rostliny v něm totiž přirozeně žijí svůj život, prospívají, rozrůstají se, kvetou a množí.

Musíme to řádně naplánovat, ale při realizaci se může mnoho věcí upravit. Ať už je to změna tvaru či hloubky, je vždy potřeba dbát na požadavky rostlin, které v rašeliništi budou žít.

Z mého pohledu je venkovní rašeliniště jednou z nejlepších variant pěstování masožravek, protože jim vytváříme jejich přirozené prostředí. Tímto tématem se ale detailně budu zabývat v eBooku Masožravé rostliny – Rašeliniště, který pro Vás v současné době chystám a bude vydán v tomto roce.

Pokud jste rozhodnuti a nadšeni

Směle do toho 🙂

Kontaktní formulář naleznete zde >>

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *