Zpět s novou energií

Po delší době odmlčení jsem zase zpět a musím říct, že s novou energií se vracím ke psaní nejen příspěvků a článků.

Co je tedy jinak?

Skoro všechno a vlastně moc ne. Jsem to stále já kdo píše tento blog, příspěvky na FB a vede skupinu. Nicméně z původních webovek monikamatlasova.cz jsou webovky masozravaexotika.cz, doufám, že se Vám líbí nejen nová doména, ale i vzhled.

Můžete se těšit…

Na co se můžete v následujících týdnech těšit je doupravení webu a případné rozšíření nabídky nejen o eBooky ale i o rostliny, protože ty se mohou poštou zasílat jen dokud to venkovní teploty dovolí a pak až na jaře. Nicméně některé druhy budou k osobnímu odběru i v průběhu zimy.

Jak jsem již zmínila plánuji nový eBook, který nosím již dlouho ve své hlavě, ale až nyní jsem přišla na to jak to zformulovat a jaký mu dát název.

Tentokrát bude eBook o Masožravých rostlinách a přímo se v něm budu zabývat problematikou venkovních umělých rašelinišť. Odhalím Vám jak si ho můžete sami na zahradě vytvořit a co k tomu potřebujete. Samozřejmě k tomu chystám i malý bonus jako dárek, který také bude o Masožravých rostlinách.

Do konce roku zbývá už jen několik málo měsíců a já Vám chci nadělit tento nový eBook nejpozději k Vánocům. Mám tedy dost napilno, protože mi s tím nikdo nepomáhá a všechno co v eBooku bude, včetně grafiky, si musím zpracovat sama, můžete se těšit i na vlastní malby, které často pomáhají k pochopení rašelinišť daleko lépe než autentické fotografie.

Těším se na Vás u dalších blogových příspěvků

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *